S oceněním "Oranžová stuha" město získalo příslib dotace ve výši 600 tis. Kč, která bude městu vyplacena v rámci dotačního programu MMR v roce 2023. Všem, kteří k tomuto úspěchu našeho města přispěli, velmi děkujeme. Město Loštice, jako vítěz Oranžové stuhy v Olomouckém kraji, se zúčastní celostátního kola soutěže Vesnice roku 2022 v oblasti spolupráce obce a zemědělského subjektu, hodnotící komise celostátního kola soutěže nás navštíví 06.09.2022. Slavnostní vyhlášení Celostátních výsledků Oranžové stuhy se uskuteční 4. 10. 2022 v Senátu Parlamentu ČR.
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
2
|
3
|
4 | 5 |
6
|
7 |
8
|
9 |
10
|
11 | 12 | 13 | 14 |
15
|
16
|
17
|
18 | 19 |
20
|
21 |
22
|
23 |
24
|
25 | 26 | 27 | 28 |
29
|
30
|
1
|
2 | 3 |
4
|
5 |